google-site-verification=910VFGb_lb1AYvoFbMfr3Cb62O-ft-sgA90fTEsVha4
top of page
apple_new-ipad-air_new-design_09152020_big.jpg.large_2x.jpg

Ipad Cam Değişimi

      Apple telefonlarda olduğu gibi tabletlerde de cam ve ekran farklı parçalardır. iPad cihazınızın camı kırıldığında , tüm ekranı değiştirmek oldukça masraflı ve zahmetli bir iştir. Darbe sonucu kırılan camınızda, dokunmatikte ya da ekran renkleri ve görüntüsünde bir problem yoksa, orijinal ekranınız camından ayrılarak değiştirilebilir. 

   Yüksek teknoloji makinelerimiz ve uzman kadromuzla cam değişimi işleminizde asimetri, hava kabarcığı, toz, çıta oturmaması ve orijinal ekrana zarar gelmesi gibi problemler yaşamayacağınızı garanti ediyoruz. Teknik ve teknolojik olarak yetersiz servislere bu işlemi talep etmemenizi öneriyoruz.

   Ekranı sökmek, camı çelik tel ya da -140 derecede buzdolabı ile ayırmak, OCA temizliği, kimyasal ve dezenfekte işlemleri, yeniden cam basmak, kalıplamak, hava kabarcığı oluşmasını önlemek amacıyla kazana atmak, ekran kalkma yapmasın diye mavi ultraviyole ışık altında bekletmek işlemleri ile iPad camınızın ilk günkü kozmetik ve işlevsel fonksiyonlarını sağlayacağını garanti ediyoruz. 

   Müşteri memnuniyeti güvencesi ile 6 ay garantili teknik servis imkanlarımızdan yararlanmak için servisimize gelebilirsiniz.

Apple-WWDC23-watchOS-10-5up-230605.jpg_e
Apple Watch Ekran Değişimi

       Günümüzde cep telefonları kadar bir istekten öte ihtiyaç haline gelen Apple Watch'lar; iPhone kullanıcılarına iletişim ve teknoloji açısından çok büyük kolaylıklar sağlamasıyla beraber darbelere bağlı hasar aldığında durum masraflı ve üzücü olabiliyor. 

iPhone cihazlardan bildiğimiz üzere Apple Teknik Destek Merkezleri'nde yalnızca cam değişimi yok. Darbelere bağlı hasarlar kullanıcı hatası sayılıp garanti kapsamına girmemekle beraber, kırılan camınızın onarımı olmadığından komple ekran değişimi tek seçeneğiniz oluyor. Bu da hali hazırda ucuz olmayan cihazınız için ekstra çok fazla masraf çıkarıyor. 

iPhone Servis Kadıköy ailesi olarak darbelere bağlı kırılan Apple Watch ön camınızı, çalışır durumda olan ekrandan yüksek teknoloji ekipmanlar ve büyük bir dikkatle çalışır durumdaki ekranınızdan ayırıp, orijinal camınızı yerleştiriyoruz. Sizi komple ekran değişimi masrafından kurtarmakla beraber Apple Watch'unuzu ilk günkü kozmetik ve işlevsel durumuna kavuşturuyoruz.

bottom of page