google-site-verification=910VFGb_lb1AYvoFbMfr3Cb62O-ft-sgA90fTEsVha4
top of page

iPad Cam Değişimi

ipad cam değişimi
ipad ön cam kırıldı
ipad cam kırıldı fiyat

   Apple telefonlarda olduğu gibi tabletlerde de cam ve ekran farklı parçalardır. iPad cihazınızın camı kırıldığında , tüm ekranı değiştirmek oldukça masraflı ve zahmetli bir iştir. Darbe sonucu kırılan camınızda, dokunmatikte ya da ekran renkleri ve görüntüsünde bir problem yoksa, orijinal ekranınız camından ayrılarak değiştirilebilir. 

   Yüksek teknoloji makinelerimiz ve uzman kadromuzla cam değişimi işleminizde asimetri, hava kabarcığı, toz, çıta oturmaması ve orijinal ekrana zarar gelmesi gibi problemler yaşamayacağınızı garanti ediyoruz. Teknik ve teknolojik olarak yetersiz servislere bu işlemi talep etmemenizi öneriyoruz.

   Ekranı sökmek, camı çelik tel ya da -140 derecede buzdolabı ile ayırmak, OCA temizliği, kimyasal ve dezenfekte işlemleri, yeniden cam basmak, kalıplamak, hava kabarcığı oluşmasını önlemek amacıyla kazana atmak, ekran kalkma yapmasın diye mavi ultraviyole ışık altında bekletmek işlemleri ile iPad camınızın ilk günkü kozmetik ve işlevsel fonksiyonlarını sağlayacağını garanti ediyoruz. 

   Müşteri memnuniyeti güvencesi ile 6 ay garantili teknik servis imkanlarımızdan yararlanmak için servisimize gelebilirsiniz.

   

DETAYLAR VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ!

0216 336 26 16

0532 013 0204

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page