google-site-verification=910VFGb_lb1AYvoFbMfr3Cb62O-ft-sgA90fTEsVha4
 

                iPHONE CAM DEĞİŞİMİ

  iPhone cep telefonunuzun camı ve ekranı ayrı parçalardan oluşur, bu nedenle telefonunuzun camı kırıldığında tüm ekranı değiştirmek gereksiz bir masraf olacaktır. Gerekli teknolojik ekipman ve tecrübeli servis hizmeti ile iPhone telefonlarınızın orijinal ve sağlam ekranını yalnızca ön camından ayırarak sizi bu masraftan kurtarıyoruz. Böylece dokunmatiği, görüntüsü çalışır durumdaki ekranınız yalnızca cam değişimi ile çok daha az maliyetle ilk günkü görüntüsüne kavuşuyor. 

  Yüksek teknoloji makinelerimiz ve uzman kadromuzla cam değişimi işleminizde asimetri, hava kabarcığı, toz, çıta oturmaması ve orijinal ekrana zarar gelmesi gibi problemler yaşamayacağınızı garanti ediyoruz. Teknik ve teknolojik olarak yetersiz servislere bu işlemi talep etmemenizi öneriyoruz.  

   Ekranı sökmek, camı çelik tel ya da -140 derecede buzdolabı ile ayırmak, OCA temizliği, kimyasal ve dezenfekte işlemleri, yeniden cam basmak, kalıplamak, hava kabarcığı oluşmasını önlemek amacıyla kazana atmak, ekran kalkma yapmasın diye mavi ultraviyole ışık altında bekletmek işlemleri ortalama 2 saat sürmektedir.

iphone-cam-degisimi-cam-degisimi-iphone-
 
 
 

Modellere göre ayrıntılı bilgiler ve fiyat listeleri:

iPhone-11-pro-max-on-cam-degisimi-.png
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

DETAYLAR VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ!

0216 336 26 16

0532 013 0204

  • Facebook
  • Instagram