google-site-verification=910VFGb_lb1AYvoFbMfr3Cb62O-ft-sgA90fTEsVha4
top of page

iPhone Kulaklık Soketi Değişimi

iphone kulaklık soketi değişimi

   Yeni nesil iPhone'larda bulunmasa da, 3.5 mm kulaklık girişi olan iPhone kullanıcıları için kulaklık soketinin çalışmaması oldukça yaygın bir durumdur. Kulaklık girişi bir şekilde kirlendiyse, soketiniz işlevini yitirmiş olabilir. 3,5 mm genişliği toz, kir ve benzeri yabancı maddelerin içeride birikmesi için yeterli bir genişliktir. Bu durumda kulaklığınız sokete oturmayabilir. Bunun dışında darbeler, sıvı girişi ya da mekanik bir arıza kulaklık soketinizin bozulmasına neden olabilir.  

   Kulaklık soketinizin arızalanması durumunda servisimize gelerek arızanın tespitini detaylı bir şekilde gözlemleyebilirsiniz. Yüksek teknoloji ekipmanımız ve tecrübeli personelimiz ile kulaklık soketinizin tamirini kısa süre içerisinde yaptırabilirsiniz. 

   Memnuniyet güvencesi ve 6 ay garanti ile iPhone kulaklık soketinizi değiştirmek için servisimize gelerek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

   Kulaklık soketi işlemi sırasında verileriniz zarar görmez, telefonunuzun temizlik ve bakımı ücretsiz olarak servisimiz tarafından yapılır.

iPhone-kulaklık-soketi.jpg

DETAYLAR VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ!

0216 336 26 16

0532 013 0204

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page