google-site-verification=910VFGb_lb1AYvoFbMfr3Cb62O-ft-sgA90fTEsVha4
top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıiPhone Servis Kadikoy

APPLE WATCH SERİSİ ÖZELLİKLERİ

APPLE WATCH SERIES 5 ÖZELLİKLERİ
  • Apple Watch Series 5 modeli alüminyum, paslanmaz çelik, seramik ve sadece Apple Watch 5 modelinde bulunan titanyum gibi malzemelerden üretilmiştir. WatchOS6 sürümü ile birlikte Döngü İzleme, Gürültü uygulaması ve Aktivite Eğilimleri gibi yeni özellikler sayesinde sağlık ve zindelik durumlarını daha kolay kontrol edebilecekler.

  • Apple; zamanı ve diğer önemli bilgileri bileği kaldırmadan ve ekrana dokunmadan kolayca görmeyi sağlamak için yeni ‘’Hep Açık Retina Ekran’’ özelliğine sahip Apple Watch Series 5’i üretmiştir.

  • Yenilikçi ‘’Açık Ekran’’ özelliğine sahip olan Apple Watch Series 5 pil ömrünü korumak için tasarlanmıştır. Kullanıcı bileğini indirdiğinde ekran soluklaşıyor ve kullanıcı bileğini kaldırdığında veya dokunduğunda ekran tam parlaklığına geri dönüyor. Bu özellikliği sunmak için sektördeki tek düşük sıcaklıktaki polisilikon ekran (LTPO), ultra düşük güç harcayan ekran yöntemi entegre devresi ve yeni ortam ışığı sensörü gibi çeşitli gelişmiş teknoloji ile birlikte çalışmaktadır.

  • Apple, saat yapımında kuvvet-ağırlık oranına sahip ve paslanmaz çelikten daha hafif bir malzeme olan titanyumdan üretilen yeni bir kasaya sahiptir.Uzay Grisi alüminyum kasa ve yeni Gümüş rengi alüminyum kasa ve

Gece Mavisi spor loop yeni Açık Kahverengi spor loop.