Ara
  • iPhone Servis Kadikoy

İPHONE 7 PLUS ARKA KAMERA LENS CAMI KIRILDI

iPhone 7 Plus kameraların camı ince ve hassas oldugu icin alınan darbenin siddetine göre ne yazik ki kırılabiliyor.Bu gibi sorunları firmamızda kısa surede ve temiz iscilikle giderilmektedir. Bu tarz darbelere baglı olarak iPhone 7 Plus’ımızın kamerası aynı netlikte fotograf veya video cekmiyor. Bu sekilde bir sorununuz var ise tavsiyemiz en yakın zamanda iPhone'unuzun kamera camını degistirmenizdir. Aksi takdirde kırık olan kısımda iceriye girecek toz vb maddeler hassas lenslere sahip olan kameranıza ciddi ve kalıcı zararlar verebilir.


iPhone 7 Plus arka kamera koruyucu cam degisimi alanında profesyonel apple uzmanı teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Cihaz duzeni ve saglıgı icin gerekli tum kosulllar ve uygun ortamda gerceklesen bu islem yanı sıra ozel ekipmanlar tarafından gerceklesmektedır.


- iPhone 7 Plus arka cam degisimi iPhone’unuzu servisimize getirdikten sonra ortalama 45dk gibi bir surede hazır hale gelmektedır.

- Is yerimize gelemiyorsanız anlasmalı kargo firması ile bize cihazınızı gonderebilirsiniz.Servisimize ulasan cihazınız onarılıp aynı gun kargoya teslim edilir.

- Telefonunuzda hic bir veri kaybı olmadan islem gerceklestirilir.

- Degisimler orjinal parcalar kullanılarak yapılmaktadır.

- Firmamızda yapılan tum islemler garantilidir.

- Firmamıza gelen tum telefonların aynı zamanda ucretsiz olarak filtreleri temizlenmektedir.Apple’a Gotursem Garanti Kapsamına Girer mi ?

Telefon ureticisi firmalar tarafından bu gibi sorunlar kullanıcı hatası olarak kabul edilmektedir.Bu sebeple ne yazık ki garanti kapsamına girmemektedir.


8 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör