Ara
  • iPhone Servis Kadikoy

İPHONE 7 PLUS ARKA KAMERA LENS CAMI KIRILDI

En son güncellendiği tarih: Haz 25

iPhone 7 Plus kameraların camı ince ve hassas olduğu için alınan darbenin şiddetine göre ne yazık ki kırılabiliyor. Bu gibi sorunları firmamızda kısa surede ve temiz işçilikle giderilmektedir. Bu tarz darbelere bağlı olarak iPhone 7 Plus’ımızın kamerası aynı netlikte fotoğraf veya video çekmiyor. Bu şekilde bir sorununuz var ise tavsiyemiz en yakın zamanda iPhone'unuzun kamera camını değiştirmenizdir. Aksi takdirde kırık olan kısımda içeriye girecek toz ve benzeri maddeler hassas lenslere sahip olan kameranıza ciddi ve kalıcı zararlar verebilir.

iPhone 7 Plus arka kamera koruyucu cam değişimi alanında profesyonel Apple uzmanı teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Cihaz düzeni ve sağlığı için gerekli tüm koşullar ve uygun ortamda gerçekleşen bu işlem yanı sıra özel ekipmanlar tarafından gerçekleşmektedir.


- iPhone 7 Plus arka cam degisimi iPhone’unuzu servisimize getirdikten sonra ortalama 45dk gibi bir surede hazır hale gelmektedir.

- İş yerimize gelemiyorsanız anlaşmalı kargo firması ile bize cihazınızı gönderebilirsiniz. Servisimize ulaşan cihazınız onarılıp aynı gün kargoya teslim edilir.

- Telefonunuzda hiçbir veri kaybı olmadan işlem gerçekleştirilir.

- Değişimler orijinal parçalar kullanılarak yapılmaktadır.

- Firmamızda yapılan tüm işlemler garantilidir.

- Firmamıza gelen tüm telefonların aynı zamanda ücretsiz olarak filtreleri temizlenmektedir.



Apple’a Götürsem Garanti Kapsamına Girer mi?

Telefon üreticisi firmalar tarafından bu gibi sorunlar kullanıcı hatası olarak kabul edilmektedir. Bu sebeple ne yazık ki garanti kapsamına girmemektedir.


11 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

iPhone'um şarj almıyor, ne yapmalıyım?

iPhone'unuz şarj almıyor, yavaş alıyor ya da şarj ile ilgili uyarı veriyorsa neler yapılabilir? Prizinizi kontrol edin, Şarj başlığınızı ve kablonuzu ayrı ayrı test edin, Şarj başlığınızda ve kablonuz