Ara
  • iPhone Servis Kadikoy

EKRAN CAMI DEGISIMI VE SURESI

En son güncellendiği tarih: 10 Mar 2020

2010 yılından itibaren firmamız cep telefonu tamiri konusunda profesyonel ve garantili bir sekilde hizmet vermektedir. Firmamız cep telefonları tamiri konusunda oldukca tecrubelidir.Yeni nesil ekranlar bildiginiz uzere oldukca pahalıdır. Ekranınızda görüntü var ve sadece ön camınız kırıldıysa sadece ekranınızın on camını degıstırerek sızı yenı bır ekran maliyetinden kurtarır.


iPhone Cam Degisimi : iPhone ekranları 2 ayrı katmandan olusmaktadır.Üstte dokundugumuz cam , altta ise dokunmayı yöneten ve görüntü veren lcd ekran bulunur. Ön camınız kırıldıgında dokunmatik calısır ve ekranda görüntü vardır, lcd ekran kırıldıgında ise genellikle dokunmatikle birlikte bozulur aynı zamanda görüntünüz bozuk, veya yarım gelebilir. Eger ic ekranınız saglam ve dokunmatiginiz calısıyor ise sadece öndeki camı degistirmek yeterli olacaktır.

iPhone cam degisimi faydaları: Telefonunuzun orjinalligini korur ve ilk günkü gibi kaliteli görünüm saglamaktadır.Onarılan ekran camınız dahil panel olarak birebir orjinaldir.

Yenilenecek panel: iPhone cam degisimi isleminde bütün panel olarak yenileme yapılmaktadır. (Panel: Ekran cıtası, cam, ic kulaklık filtresi )

ISLEM ORTALAMA 1 SAAT SURMEKTEDIR.

AYNI GUN ICERISINDE TESLIM


Ekran camı degisimi ortalama 1 saat surmektedir.Kadıkoyde bulunan teknik servisimize geldiginiz takdirde bekleme alanımızda kahvenizi yudumlarken cihazınız kısa süre içerisinde hazır olacaktır.Cihazınızın temizlik islemleri de firmamız tarafından ucretsiz olarak yapılarak telefonunuz hazır bir sekilde teslim edilir.


Ekran Camı Degısımı Her Servıste Yapılamaz


Profesyonel ve hatasız cam degisimi yapılabilmesi icin yuksek teknolojili makinalar gerekmektedir.Fırmamız cam degisimi icin 5 adet endustriyel makina kullanmaktadır.Bizi ziyaret ettiginizde calısma ortamımızı gorebılırsınız.


CAM DEGISIMI FIYAT LISTESI ASSAGIDADIR


iPhone 6 Cam Degisimi : 120TL

iPhone 6 Plus Cam Degisimi : 150TL

iPhone 6s Cam Degisimi : 140TL

iPhone 6s Plus Cam Degisimi : 150TL

iPhone 7 Cam Degisimi : 160TL

iPhone 7 Plus Cam Degisimi : 190TL

iPhone 8 Cam Degisimi : 200TL

iPhone 8 Plus Cam Degisimi : 220TL

iPhone X Cam Degisimi : 450TL

iPhone XR Cam Degisimi : 450TL

iPhone XS Cam Degisimi : 550TL

iPhone XS Max Cam Degisimi : 800TL

iPhone 11 Cam Degisimi : 600TL

iPhone 11 Pro Cam Degisimi : 900TL

iPhone 11 Pro Max Cam Degisimi : 1100TL


#iphone11pro cam degisimi #iphone ekran degisimi #iphone cam degisimi

10 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör