google-site-verification=910VFGb_lb1AYvoFbMfr3Cb62O-ft-sgA90fTEsVha4
 
Ara
  • iPhone Servis Kadikoy

IPHONE EKRAN CAMI DEĞİŞİMİ

Güncelleme tarihi: 18 Mar

  • 2010 yılından itibaren firmamız cep telefonu tamiri konusunda profesyonel ve garantili bir şekilde hizmet vermektedir. Firmamız cep telefonları tamiri konusunda oldukça tecrübelidir. Yeni nesil ekranlar bildiğiniz üzere oldukça pahalıdır. Ekranınızda görüntü var ve sadece ön camınız kırıldıysa sadece ekranınızın on camını değiştirerek sizi yeni bir ekran maliyetinden kurtarır.


  • IPhone Cam Değişimi: IPhone ekranları 2 ayrı katmandan oluşmaktadır. Üstte dokunduğumuz cam, altta ise dokunmayı yöneten ve görüntü veren LCD ekran bulunur. Ön camınız kırıldığında dokunmatik çalışır ve ekranda görüntü vardır, LCD ekran kırıldığında ise genellikle dokunmatikle birlikte bozulur aynı zamanda görüntünüz bozuk, veya yarım gelebilir. Eğer iç ekranınız sağlam ve dokunmatiğiniz çalışıyor ise sadece öndeki camı değiştirmek yeterli olacaktır.

  • Iphone cam değişimi faydaları: Telefonunuzun orijinalliğini korur ve ilk günkü gibi kaliteli görünüm sağlar. Onarılan ekran camınız dahil panel olarak birebir orijinaldir.

Yenilenecek panel: Iphone cam değişimi işleminde bütün panel olarak yenileme yapılmaktadır. (Panel: Ekran çıtası, cam, iç kulaklık filtresi)


İŞLEM ORTALAMA 1 SAAT SÜRMEKTEDIR.


  • Ekran camı değişimi ortalama 1 saat sürmektedir. Kadıköy'e bulunan teknik servisimize geldiğiniz takdirde bekleme alanımızda kahvenizi yudumlarken cihazınız kısa süre içerisinde hazır olacaktır. Cihazınızın temizlik işlemleri de firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılarak telefonunuz hazır bir şekilde teslim edilir.

  • Ekran camı değişimi her serviste yapılamaz.


Profesyonel ve hatasız cam değişimi yapılabilmesi için yüksek teknolojili makinalar gerekmektedir. Firmamız cam değişimi için 5 adet endüstriyel makine kullanılmaktadır. Bizi ziyaret ettiğinizde çalışma ortamımızı görebilirsiniz.


  • Ekran camı değişim fiyatları i için sitemizdeki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Iphone Servis Kadıköy#iphone11pro cam degisimi #iphone ekran degisimi #iphone cam degisimi

12 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör