google-site-verification=910VFGb_lb1AYvoFbMfr3Cb62O-ft-sgA90fTEsVha4
 
Ara
  • iPhone Servis Kadikoy

EKRAN CAMI DEĞİŞİMİ

Güncelleme tarihi: Haz 25

2010 yılından itibaren firmamız cep telefonu tamiri konusunda profesyonel ve garantili bir şekilde hizmet vermektedir. Firmamız cep telefonları tamiri konusunda oldukça tecrübelidir. Yeni nesil ekranlar bildiğiniz üzere oldukça pahalıdır. Ekranınızda görüntü var ve sadece ön camınız kırıldıysa sadece ekranınızın on camını değiştirerek sizi yeni bir ekran maliyetinden kurtarır.


iPhone Cam Değişimi: iPhone ekranları 2 ayrı katmandan oluşmaktadır. Üstte dokunduğumuz cam, altta ise dokunmayı yöneten ve görüntü veren LCD ekran bulunur. Ön camınız kırıldığında dokunmatik çalışır ve ekranda görüntü vardır, LCD ekran kırıldığında ise genellikle dokunmatikle birlikte bozulur aynı zamanda görüntünüz bozuk, veya yarım gelebilir. Eğer iç ekranınız sağlam ve dokunmatiğiniz çalışıyor ise sadece öndeki camı değiştirmek yeterli olacaktır.

iPhone cam değişimi faydaları: Telefonunuzun orijinalliğini korur ve ilk günkü gibi kaliteli görünüm sağlar. Onarılan ekran camınız dahil panel olarak birebir orijinaldir.

Yenilenecek panel: iPhone cam değişimi işleminde bütün panel olarak yenileme yapılmaktadır. (Panel: Ekran çıtası, cam, iç kulaklık filtresi)


İŞLEM ORTALAMA 1 SAAT SURMEKTEDIR.


Ekran camı değişimi ortalama 1 saat sürmektedir. Kadıköy'e bulunan teknik servisimize geldiğiniz takdirde bekleme alanımızda kahvenizi yudumlarken cihazınız kısa süre içerisinde hazır olacaktır. Cihazınızın temizlik işlemleri de firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılarak telefonunuz hazır bir şekilde teslim edilir.


Ekran camı değişimi her serviste yapılamaz.


Profesyonel ve hatasız cam değişimi yapılabilmesi için yüksek teknolojili makinalar gerekmektedir. Firmamız cam değişimi için 5 adet endüstriyel makine kullanılmaktadır. Bizi ziyaret ettiğinizde çalışma ortamımızı görebilirsiniz.


CAM DEĞİŞİMİ FİYAT LİSTESİ


iPhone 6 Cam Değişimi: 150TL

iPhone 6 Plus Cam Değişimi: 180TL

iPhone 6s Cam Değişimi: 200TL

iPhone 6s Plus Cam Değişimi: 200TL

iPhone 7 Cam Değişimi: 200TL

iPhone 7 Plus Cam Değişimi: 240TL

iPhone 8 Cam Değişimi: 250TL

iPhone 8 Plus Cam Değişimi: 280TL

iPhone X Cam Değişimi: 650TL

iPhone XR Cam Değişimi: 550TL

iPhone XS Cam Değişimi: 650TL

iPhone XS Max Cam Değişimi: 900TL

iPhone 11 Cam Değişimi: 650TL

iPhone 11 Pro Cam Değişimi: 1100TL

iPhone 11 Pro Max Cam Değişimi: 1400TL