iPhone 6  Ekran Degisimi. 
iPhone 6 ekran degisimi Alanında uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Ekran degisimi panel seklinde degistirilmektedir. (Panel: CAM-CITA-EKRAN-İÇ KULAKLIK FİLTRELERİ) Onarılan cihazınız ilk günkü gibi kaliteli görünüm saglar. Ekran degisimi sırasında telefonunuzun bakımını temizlik vs ücretsiz olarak yapmaktayız ve koruma amaclı kırılmaz cam hediye etmekteyiz .Servisimize gelerek iPhone 6 Plus onarım işlemini yaptırabilirsiniz. Servisimize gelemeyecek durumda olan kullanıcılar için de ayrıca Motor Kurye ve Kargoseçenekleri ile hizmet sunmaktayız.


iPhone 6 Ekran Degisimi Nasıl Yapılır: iPhone 6 ekran degisimi gerekli tüm ekipmanlarımızın sağlandığı teknik servis bölümümüzde gözünüzün önünde degistirilmektedir , statik elektrik olmayan ve güvenlik kapsamı üst düzey olan denetim altında tutulmakta olan ortamda cihazınıza özel işlem uygulanmaktadır. Teknisyenlerimiz ek önlem olarak temizlik hassasiyet ve kişisel verilerinizi korumakta yükümlülerdir. Ekranı kırılmış, dokunmatigi basmayan, ic ekranı kırık olan, vs hasarlı cihazlarınız en kısa sürede onarılır ve tarafınıza memnun kalacagınız sekilde teslim edilmektedir.


- Tüm onarım hizmetleri isyerimizde gözünüzün önünde yapılmaktadır ve yogunluk ile değişebilen bir süreç içinde ortalama yarım saat icinde sonuçlanmaktadır.
-Cihazınızı darbelerden koruması icin ekran değişimi sonrasında ekran koruyucu hediye edilmektedir.
-Is yerimize gelmeye vaktiniz yoksa anlasmalı kurye&kargo ile cihazınızı gonderip yaptırabilirsiniz.
                          
                            PRTech / IPHONE SERVIS KADIKÖY

iPhone 6 Ekran Degisimi

Ürün Kodu: 364215375135191
220,00₺Fiyat