Ara
  • iPhone Servis Kadikoy

IPHONE ARKA KAMERA SIYAH EKRAN GOSTERMESI

iPhone kullanıcılarının sıkca karsılastıgı sorunlardan bir tanesi de arka kamera acıldıgında siyah ekran ile karsılasmalarıdır. Bu sorun genellikle kamera arızası sebebi ile karsımıza cıksa da yazılımsal hatalar da olabilmektedir.


Bu yazımızda iPhone arka kamera siyah ekran sorunu ile karsılasılmasının sebepleri, cozum yolu ve donanımsal mudahale gerekiyor ise parca degisim ücretleri hakkında bilgi verilmistir.Yazılımsal sebepler

Kullanmakta oldugunuz bir uygulama kameraya erismeye calısırken calısmasını etkileyebilir. Ya da bir güncelleme alınmadı ise kamerada bu hata ile karsılasılabilir. Bu sebeple kameraya erisimi olan uygulamaların silinmesini yetkilerinin kaldırılmasını ve varsa ayarlar kısmından güncelleme yapılmasını tavsiye ediyoruz. Ayarlar > Genel‘e gidip Yazılım Güncelleme‘ye dokunun. Burada herhangi bir güncelleme olup olmadıgını kontrol edin.


Donanımsal sorunlar

iPhone arka kamera acıldıgında siyah ekran ile karsılasılması genellikle donanımsal bir arızadan meydana gelmektedir.Alınan darbeyle birlikte maalesef kamera islevini yerine getiremez duruma gelir.Cihazı teknik servisimize getirdiginiz taktirde kısa süre içerisinde arka kamera degisiminiz yapılır.


iPhone Arka Kamera Degisimi

iPhone arka kamera degisimi alanında tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından , telefon saglıgı için gerekli tüm kosulların saglandıgı sterilize ortamda, son teknoloji ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.


iPhone arka kamera degisimi süresi teknik servisimize geldiginiz taktirde ortalama 1 saat sürmektedir.Ucretsiz kargo imkanıyla gönderim saglandıgında ise 3 (üc) is günüdür.


Bilgileriniz asla silinmez. Kamera degisimi öncesi ya da sonrasında telefonunuz sıfırlanmaz.

Orjinal yedek parça kullanılır.

Kamera fotograf ve video cekim kalitesi ilk günkü halini alır.

Telefonunuz 6 ay iPhone Servis Kadıkoy garantisi altındadır.Kullanıcı hatası dısındaki arızalanmalarda ücretsiz olarak tekrardan degisimi yapılmaktadır.
5 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör